لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين

Jun 21

لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين

مكررة لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين سعد الغامدي لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين.

فيديو لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمينسرویس ویژه: زیرنویس فیلمهای درخواستی شما. عزیزانی که مایلند فیلمی را به صورت زیرنویس فارسی داشته باشند می توانند درخواست خود را اعلام نمایند. پس از انکه درخواستها برای هر فیلم به سقف 10 یا 15 رسید نسبت به زیرنویس آن اقدام خواهد شد. هر نفر برای درخواست زیرنویس شدن یک فیلم باید مبلغ 1500 تومان واریز کند. پس از انکه درخواستها به سقف مورد نظر برسد،آن فیلم حداکثر 4 روز زیرنویس فارسی خواهد شد.

عندما أستمع لأنشودة وديلي سلامي يا رايح للحرم ، أشعر بشعور غريب وقد يقشر بدني لتلك الكلمات

Your support ID is: 1124156356655493956  مزيد من المعلومات حول لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين

با جستجویی در محیط اینترنت متوجه شدیم که قیمت ارائه دی وی دی بسیار بالا و آرشیوها اغلب به روز نمی باشند و اگر به روز هم باشند فیلمها کیفیت ندارند. در این سایت به هیچوجه فیلمهای پرده ای عرضه نخواهد شد مگر به درخواست مشتری. هدف اول ما کیفیت و نوع سرویس دهی است. بازار و اقتصاد در درجه دوم قرار دارد.

آرشیو ما با که بالغ بر 16000 فیلم می باشد، یکی از کاملترین ها در ایران است.

1. اسامی فیلمهای درخواستی خود را به همراه نشانی کامل پستی و شماره تماس برای ما از طریق ایمیل یا پیام خصوصی ارسال می کنید. film_khane@yahoo.com 2. سفارش شما آماده گشته و مقدار مبلغ واریزی به شما اطلاع داده می شود 3. پس از واریز مبلغ سفارش شما ارسال خواهد گردید.

به همراه اولین سفارش، 8000 کاور فیلم در قالب یک دی وی دی به طور رایگان برایتان ارسال خواهد شد

سرویس ویژه: زیرنویس فیلمهای درخواستی شما. عزیزانی که مایلند فیلمی را به صورت زیرنویس فارسی داشته باشند می توانند درخواست خود را اعلام نمایند. پس از انکه درخواستها برای هر فیلم به سقف 10 یا 15 رسید نسبت به زیرنویس آن اقدام خواهد شد. هر نفر برای درخواست زیرنویس شدن یک فیلم باید مبلغ 1500 تومان واریز کند. پس از انکه درخواستها به سقف مورد نظر برسد،آن فیلم حداکثر 4 روز زیرنویس فارسی خواهد شد.

Source: https://filmkhaneh.wordpress.com/


لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمينbinary options for beginners contact us