زهرةالجبل

May 11

زهرةالجبل

Безкоштовні курси англійської мови, запроваджені столичною владою зацікавили велику кількість людей زهرةالجبل.

فيديو زهرةالجبل- позбудетесь страху спілкуватися іноземною мовою(англійською); - усунете мовний бар’єр під час спілкування англійською; - отримаєте унікальну можливість вільно висловлювати усі Ваші думки; - динамічно працювати в командах, обговорювати цікаві теми, брати участь у змаганнях, отримувати призи та справжнє задоволення від жвавих дискусій з різними людьми; - відчутно розширити та використовувати на практиці Ваш активний словниковий запас; - ефективно застосовува

Висококваліфіковані професіонали з великим досвідом у викладанні англійської мови як іноземної. Серед наших викладачів – мешканці Англії, Шотландії, Уельса, України, Канади, Росії, Південної Африки, Румунії, Сполучених Штатів. Саме це дозволяє нашим студентам вивчати справжню живу англійську в усій її багатоманітності.

Добавить комментарий Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.مزيد من المعلومات حول زهرةالجبل

Київ, вул. Якіра, 12

Особливості навчання:

• Курси EnglishPlus – це послідовна система , що охоплює усі рівні володіння мовою; • Зміст і цілі кожного курсу базуються на ретельно розробленому навчальному плані та орієнтовані на результат; • З першого заняття Ви розмовляєте англійською мовою; • Різноманітні вправи, дискусії, рольові ігри та письмові завдання спрямовані на швидке оволодіння мовою; • Вхідне безкоштовне тестування (письмовий граматичний тест та усна бесіда з викладачем), презентація матеріалів, методик навчання англійської мови; • Використання навчальних матеріалів видань Oxford, Cambridge, Longman, Macmillan ( Market Leader, Intelligent Business, New English File, Straight Forward, Total English).

На курсах Ви гарантовано отримаєте...

- високі стандарти викладання; - кваліфікованих педагогів, що володіють англійською на рівні її носіїв та носії мови; - поєднання традиційних британських методик з сучасними підходами до вивчення англійської мови; - заняття в групах, міні-групах та індивідуально; - гнучкий графік проведення занять; - доступ до бібліотеки, медіа теки; - можливість підтримування мовного рівня на англійському розмовному клубі та кіноклубі ; - додаткові знання в рамках запропонованих тренінгів та інтенсивних програм.

... та навчитеся:

- висловлюватися англійською спонтанно та вільно, не відчуваючи «браку» слів; - структурно і вичерпно висловлювати англійською мовою думку до актуальних питань; - результативно та різнопланово використовувати англійську мову в суспільному та професійному житті без зусиль розуміти усе почуте; - зрозуміло та чітко висловлюватимете свої думки як в письмовій так і усній формі; - читати спеціалізовану та художню літературу мовою оригіналу.

Загальна англійська мова.

Загальні курси англійської мови EnglisPlus (м. Київ)– це послідовна система, що охоплює усі рівні володіння мовою, від «початкового» до «професійного». З першого заняття Ви розмовляєте англійською мовою.

Спеціально розроблені комунікативні завдання, вправи, дискусії та рольові ігри підштовхують студентів до «живого» спілкування англійською та активного обговорення уже з перших занять, сприяючи впевненості в практичному використанні мови.

Вхідне безкоштовне тестування (письмовий граматичний тест та усна бесіда з викладачем) допоможе максимально точно визначити Ваш рівень володіння англійською мовою та підібрати курс, який як найточніше буде відповідати Вашим потребам.

Ви гарантовано отримаєте:

- високі стандарти викладання; - англійська розмовна мова; - розвиток усі мовних навичок (говоріння, читання, аудіювання та письмо) з особливим акцентом на розмовну мову; - кваліфікованих педагогів, що володіють англійською на рівні її носіїв та носії мови; - навчання англійскій мові; поєднання традиційних британських методик з сучасними підходами до вивчення мови; - курси англійскої мови ( група) ; - заняття в групах (до 6 осіб), міні-групах та індивідуально; - гнучкий графік проведення занять; - доступ до бібліотеки, медіа теки; - можливість підтримування мовного рівня в англійському розмовному клубі та кіноклубі; - додаткові знання в рамках запропонованих тренінгів та інтенсивних програм.

Після закінчення курсів англійської мови Ви:

- висловлюєтеся спонтанно та вільно, не відчуваючи «браку» слів; - структурно і вичерпно відповідаєте на актуальні питання; - результативно та різнопланово використовуєте англійську мову в суспільному та професійному житті; - без зусиль розумієте усе почуте зрозуміло та чітко висловлюєте свої думки як в письмовій так і усній формі; - читаєте спеціалізовану та художню літературу мовою оригіналу.

На наших заняттях - у групі або индивідуальні заняття - Ви також дивитесь навчальні/художні відеофільми, читаєте адаптовану/оригінальну художню літературу, використовуєте комп’ютер, слухаєте пісні, що перетворює процес навчання на цікаву та пізнавальну діяльність.

Окрім робочих посібників видань Oxford, Cambridge, Longman, Macmillan (New English File, Straight Forward, Total English) та додаткових навчальних матеріалів на заняттях (у групі або индивідульно) використовуються наступні мовні матеріали: свіжа періодика Financial Times, New York Times, популярні «глянцеві» видання Marie Clair та Vanity Fair , випуски новин BBC Prime, BBC News, CNN News.

Крім загальних курсів англійської мови у Києві ми пропонуємо спеціалізовані курси для професіоналів: Бізнес англійська (фінанси, банківська справа, менеджмент і маркетинг, ПР, робота з персоналом, бізнес етика, ведення ділових переговорів); а також: фінанси, ресторанний бізнес, готельна індустрія , туризм, міжнародне право, медицина, техніка.

Інтерактивна Англійська.

Курси англійської мови EnglisPlus пропонують унікальний курс Інтерактивна англійська.

Завдяки інтерактивній дошці ви зможете ПОБАЧИТИ, ПОЧУТИ і навіть ДОТОРКНУТИСЯ ДО АНГЛІЙСЬКОЇ!

З інтерактивною дошкою:

• ЕФЕКТ 60 ХВИЛИННОГО заняття ДОРІВНЮЄ 90 ХВИЛИННОМУ звичайному заняттю, при цьому ефективність залишається на високому рівні! повне занурення в АНГЛОМОВНУ АТМОСФЕРУ • залучення усіх органів чуттів - РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ збільшується у 1,5 РАЗИ • КОМУНІКАТИВНА спрямованість – спілкування англійською з першого заняття • формується ІНДИВІДУАЛЬНИЙ стиль навчання та розвиваються здбності до мов унікальна авторська програма розроблена українськими методстами та викладачами з Каліфорнії та Великої Британії • завдяки ефекту новизни та оригінальності інтерактивних методів зростає ЦІКАВІСТЬ до процесу навчання.

Заняття проводятьсяв групах 3-6 осіб.

Бізнес англійська.

Курс базується на посібнику Market Leader, що написаний експертами в галузі міжнародного ділового спілкування, які розуміють, як швидко відбуваються зміни у сучасному бізнес-середовищі і як ці зміни впливають на мову і ефективність у роботі.

Курс бізнес английської допомагає здобути фундаментальні знання для ведення бізнесу в умовах сучасного глобального ринку. У ньому враховані культурні відмінності в бізнес-середовищі, де англійська часто використовується в якості мови спілкування між представниками різних національностей. Курс бізнес английської Курс бізнес английської складається з чотирьох рівнів: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate.

Завдання та цілі Курсу Бізнес английська:

• Розвиток навичок розмовного ділового спілкування англійською мовою; • Формування активного словника професійної лексики; • Удосконалення навички сприймання мови на слух, доведення використання граматичних структур та активного словника до автоматизму.

Теми Курсу Бізнес английська:

- фінанси та банківська справа; - міжнародна торгівля; - дослідження ринку реклами; - менеджмент та бізнес-етика; - маркетинг; - робота з персоналом.

Навички, що розвиваються на протязі Курсу Бізнес английська:

- ділова кореспонденція; - підготовка та проведення презентацій; - проведення ділових зустрічей та переговорів; - ділове спілкування по телефону.

Тривалість курсу 60 годин. Форми проведення занять:міні-групи (до 4 осіб); індивідуальні заняття.

Англійська мова для дітей.

Знання англійської мови стали запорукою успіху та професійного розвитку у сучасному світі. Ось чому інвестуючи у її вивчення Вашими дітьми Ви інвестуєте в їх майбутнє.

В компанії EnglishPlus розуміють важливість і відповідальність викладання нашим наймолодшим вихованцям, тому саме їм приділяємо особливу увагу.

Завдання та цілі курсу:

- розвиток навичок розмовного спілкування англійською мовою; - формування активного словника лексики; - вільне володіння граматичними структурами; - удосконалення навичок сприймання мови на слух, читання та письма; - особлива увага приділяється правильності вимови.

- комунікативна спрямованість; - лінгвістичні рольові ігри; - пісні та вірші; - робота в парах та міні-групах; - розвиток творчих здібностей дитини.

Тривалість курсу 60 годин. Форми проведення занять:групи ( 6 осіб); індивідуальні заняття.

Ні для кого не секрет, що мотивація є одним з найважливіших факторів результативності навчання англійській мовідітей. Зважаючи на це програму було створено у відповідності до інтересів даної вікової групи.

Також при формуванні груп враховується вік та рівень знань Вашої дитини.

Інтерактивний курс англійської для дітей.

English Plus пропонує курс: Інтерактивна Англійська мова для дітей.

Ваша дитина не уявляє життя без відео ігор, інтернету, iPodу, дивиться HD телебачення on-line, переймаються життям Simsів та дізнаться новини “на стіні” “в контакті”?

Подобається нам це, чи ні, проте технології стали невід’ємною частиною сучасного життя. Ми можемо говорити про «плюси» чи сперечатися про «мінуси», проте, не можемо ігнорувати чи недооцінювати сучасні технології і, погодьтеся, набагато краще використовувати з максимальною ефективністю та користю їх переваги. Тому самим ефективним способом можна назвати впровадження hi-tech засобів у навчання англійської мови.

Інтерактивна англійська мова – це унікальний курс розроблений центром іноземних мов English Plus , щоб Ваша дитина змогла з максимальною ефективністю, зацікавленстю, результативністю та легкістю вивчити Англійську мову!

Завдяки інтерактивній дошці Ваша дитина зможете побачити, почути і навіть доторкнутися до англійської!

З інтерактивною дошкою:

- ефективність заняття збільшується у 1.5 рази (ефект 60 хвилинного заняття з інтерактивною дошкою дорівнює 90 хвилинному звичайному заняттю, при цьому дитина не не стомлюється!), демонструє зацікавленість та бере активну участь у процесі; - розвивиються творчі здібностей дитини, пам’ять та сприйняття, навички спілкування; - формуютьсявираженої мотивації до вивчення англійської мови у дітей; - повне занурення в англомовну атмосферу,комунікативна спрямованість: цікаві ігрові вправи, рольові завдання, проекти, пісні, конкурси та активне спілкування, що перетворять вивчення англійської мови на пізнавальну пригоду формується індивідуальний стилю навчання: різні зауваження та нотатки можуть бути збережені, роздруковані, опубліковані в Інтернети чи надісланні на email для подальшого використання дітьми; - завдяки ефекту новизни та оригінальності інтерактивних методів зростає цікавість до процесу навчання.

Тривалість курсу 60 годин. Форми проведення занять:групи ( 6 осіб); індивідуальні заняття.

  Ласкаво просимо!

Розмовний клуб. 

Ви вивчаєте англійську мову уже довгий час, але невистачає практики в спілкуванні?

Ви багато розумієте, але, на жаль, не завжди можете сформулювати думку в процесі мовлення? Вам необхідна додаткова можливість усного спілкування англійською мовою?

Якщо Ви замислились хоча б над одним із цих питань, Вам варто відвідати наш Розмовний клуб.

Цікаві ігри, конкурси, нові знайомства та спілкування з цікавими людьми.

Розмовний клуб English+ пропонує Вам взяти активну участь у наших обговореннях, що проводяться щосуботи о 15.00. Клуб проводять носії мови та професійні викладачі англійської мови.

- позбудетесь страху спілкуватися іноземною мовою(англійською); - усунете мовний бар’єр під час спілкування англійською; - отримаєте унікальну можливість вільно висловлювати усі Ваші думки; - динамічно працювати в командах, обговорювати цікаві теми, брати участь у змаганнях, отримувати призи та справжнє задоволення від жвавих дискусій з різними людьми; - відчутно розширити та використовувати на практиці Ваш активний словниковий запас; - ефективно застосовува

Source: http://eng.kiev.ua/shevchenkovskiy/englishplus.html


زهرةالجبلbest online broker for beginners also